Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Aktuality

Objednávky dřeva

Vážení zákazníci,

vzhledem k vysokému množství objednávek

 přijímáme v současné době pouze objednávky na

 sortiment:

– dříví palivové jehličnaté
– dříví štípané palivové jehličnaté

Ustoupení od systému PEFC CoC

Loketské městské lesy po sedmi letech bezproblémového fungování opouštějí systém certifikace spotřebitelského řetězce produktů PEFC C-o-C. 

Certifikát spotřebitelského řetězce informuje další zákazníky v řetězci o certifikovaném objemu suroviny ve výrobcích a poskytuje tak jistotu, že takovéto produkty jsou propojeny s certifikovanými lesy. 

Lesní majetky nadále zůstávají certifikovány a hospodaří se v nich trvale udržitelným způsobem. Odstoupení od certifikace PEFC C-o-C nebude mít negativní dopad na hospodaření společnosti.

Více informací o systému PEFC.

Trvale udržitelné hospodaření v lesích

Město Loket má všechny své lesy certifikovány systémem PEFC (www.pefc.cz). Výměra PEFC certifikovaných lesů celosvětově přesahuje 242 milionů hektarů lesů a v České republice 1,85 mil. ha, tedy více než 70 % celkové rozlohy lesů v ČR. Loketské lesy jsou certifikované již od roku 2002.

Číst více

Rekonstrukce sídla Supí potok

Projekt REKONSTRUKCE SÍDLA SUPÍ POTOK – ÚSPORY ENERGIE je spolufinancován Evropskou unií.
Cílem projektu je snížení energetické náročnosti objektu. Dojde k instalaci tepelných čerpadel, zateplení obvodových stěn, podlah, střechy a výměny otvorů. Ekonomickým přínosem je úspora provozních nákladů. Ekologickým přínosem je snížení spotřeby energií, a tudíž snížení produkce emisí.

Číst více

Stavební úpravy lesní cesty Supí potok

Lokterské městské lesy s.r.o. děkují za podporu při realizaci projektu Stavební úpravy lesní cesty „Supí potok“, který je spolufinancován Evropskou unií z Programu rozvoje venkova 2014 – 2020 prostřednictvím metody CLLD, kterou administruje MASS Sokolovsko o.p.s.

Číst více